Young Rubicam Ukraine
ua en
Cannes Lions: компанія Y&R отримала звання «Мережа року в регіонах ЄБСА»

Cannes Lions: компанія Y&R отримала звання «Мережа року в регіонах ЄБСА»

Y&R

26 жовтня 2017 року міжнародний фестиваль креативності Cannes Lions нагородив Y&R званням «Регіональна Мережа року в ЄБСА»

 

У цілому, офіси Y&R по всій Європі, Близькому Сході та Африки отримали 53 канських леви. Y&R Dubai став найтитулованішим агентством мережі; п’ять нагород, у тому числі Gold for Design здобули Y&R Belgrade за кампанію «One Book» для Міжрелігійної ради Боснії та Герцеговини; Y&R Madrid став лідером на своєму ринку; Y&R Milan отримали Золотого, Срібного та Бронзового левів за кампанію «Chat Yourself» – чатбот, який збирає інформацію про людей із хворобою Альцгеймера та щодня надсилає їм повідомлення важливі для їхнього життя.

 

«Я пишаюсь нашою командою нашого регіону, її надзвичайною роботою в 2017 році, завдяки якій ми отримали цю велику почесть. Були створені видатні кампанії, знайдені нові шляхи до нашого спільного», – говорить Ендрю Дімітроу, президент Y&R Europe. «Це визнання є свідченням того, що кожен з наших офісів продовжує розвиватися та збільшувати знання на своїх ринках. Саме це й впливає на креативність рішень для наших клієнтів».

 

Загалом, на Cannes Lions компанію Y&R було нагороджено 98 левами, крім того ми отримали перший агентський Glass Lion та Гранд-Прі в категорії Mobile.

 

«Ця нагорода є свідченням нашої неймовірної команди в регіоні, де невпинне прагнення до кращої роботи не обмежується майстерністю; Дивитися на те, як наші офіси сприяють чудовій продуктивності, насправді приємна та водночас складна сторона такого результату», – Джеймі Мандельбаум, Chief Creative Officer Y&R Europe.

 

«Регіональною мережею року» названо мережу регіональних агентств, яка отриммала найвищий бал у категоріях: Film, Film Craft, Press, Outdoor, Radio, Media, Cyber, Mobile, Direct, Promo, Design, Product Design, PR, Titanium and Integrated, Creative Effectiveness, Branded Content and Entertainment, Innovation Lions.

 

Компанія Y&R входить до комунікаційного холдингу WPP (NASDAQ: WPPGY) та є однією з провідних і найзначніших креативних агентств у світі. Завдяки об’єднаній глобальній інфраструктурі та спільним інструментам і технологіям всі клієнти мають доступ до людей та ресурсів нашої рекламної мережі. Y&R – це 189 офісів у 93 країнах світу. Наші глобальні клієнти: Bel Brands, Campbell’s Soup Company, Colgate-Palmolive, Danone, Dell, Telefonica and Xerox, та багато інших. 

Вас може зацікавити: